Nastavnici  u  šk. g. 2020./2021.

red.br. Ime i prezime Spol Radno mjesto Stručna sprema ‒ zvanje
 

1.

 

Dijana Blažić-Fućak

 

Ž

 

nastavnica hrvatskog jezika

prof. hrvatskog jezika i književnosti;

dipl. knjižničar

2. Marija Miličić Ž nastavnica hrvatskog jezika prof. hrvatskog jezika i književnosti;

dipl. knjižničar

3. Ivana Marin-Garac Ž nastavnica hrvatskog jezika prof. hrvatskog jezika i književnosti i

komparativne književnosti

4. Ana Inić Ž nastavnica hrvatskog i engleskog jezika prof. engleskog jezika i književnosti i hrvatskoga jezika i književnosti
5. Tomo Dubrović M nastavnik engleskog i hrvatskog jezika prof. hrvatskog jezika i književnosti i engleskog jezika i književnosti
6. Ervin Gruić M nastavnik hrvatskog jezika prof. hrvatskog jezika i književnosti
7. Nataša Žarkov Ž nastavnica engleskog jezika; mentor prof. engleskog jezika i književnosti i filozofije
8. Vesna Pršo Vujčić Ž nastavnica engleskog jezika prof. francuskog jezika i književnosti i engleskog jezika i književnosti
9. Klaudija Šanko Ž nastavnica njemačkog jezika prof. njemačkog i talijanskog jezika
10. Katarina Smuđ Ž nastavnica talijanskog jezika prof. talijanskog jezika i književnosti i geografije
11. Ana Marković Ž nastavnica latinskog jezika prof. latinskog jezika i rimske književnosti; dipl. arheolog
12. Branka Blažić Ž nastavnica matematike; mentor prof. matematike
13. Sanja Bakić Ž nastavnica matematike prof. matematike i informatike
14. Ana Matišić Vicić Ž nastavnica matematike; mentor prof. matematike i informatike
15. Ružica Veršić Ž nastavnica matematike prof. matematike i informatike
16. Petra Pincan Flego Ž nastavnica kemije i kemijske grupe predmeta dipl. kemijski inženjer
17. Iva Topalović Ž nastavnica kemije i kemijske grupe predmeta magistra edukacije kemije
18. Sarasvati Marač Ž nastavnica kemije i kemijske grupe predmeta magistar kemije
19. Irena Sabo Ž nastavnica kemije i kemijske grupe predmeta; savjetnik dipl. ing. kemije
20. Jasmin Poljak M nastavnik kemije i strukovnih predmeta iz područja biologije i kemije dipl. ing. kemije
 

21.

 

Darko Gumbarević

 

Ž

 

nastavnik kemijske grupe predmeta

 

dipl. ing. kemije

Tea Popić Ž Nastavnica kemije diplomirani kemijski inženjer
22. Ivana Lalić Ž nastavnica biologije i kemije i strukovnih predmeta iz područja kemije i biologije; mentor prof. biologije i kemije
 

23.

 

Goran Gotlibović

 

M

nastavnik biologije i kemije i strukovnih predmeta iz područja kemije i biologije; mentor prof. biologije i kemije
24. Dolores Dobrinjikić Ž nastavnica biologije i strukovnih predmeta iz područja biologije dipl. ing. biologije i ekologije mora
25. Borna Smojver M nastavnik biologije i strukovnih predmeta iz područja kemije i biologije magistar inženjer bioprocesnog inženjerstva
26. Olja Bunčić Ž nastavnica fizika prof. matematike i fizike
27. Elizabeta Mihalić Kesić

Iva Mrša Haber (u zamjeni)

Ž nastavnica fizike;  mentor prof. fizike i politehnike
28. Josip Naglić M nastavnik povijesti prof. povijesti i filozofije
29. Dorian Škrobonja M nastavnik filozofije i logike prof. filozofije i logike
30. Dobrila Mantilla Ž nastavnica TZK-a prof. fizičke kulture
31. Sanjin Lučičanin M nastavnik TZK-a prof. fizičke kulture
32. Željka Travaš Ž nastavnica politike i gospodarstva; savjetnik dipl. politolog
33. Mladenka Staničić Ž nastavnica likovne umjetnosti prof. likovne kulture
34. Tatjana Laganis Ž nastavnica glazbene umjetnosti prof. glazbene kulture
35. David Šuker M nastavnik stručnih predmeta u sektoru Grafička tehnologija i audiovizualne tehnologije, multimedije stručni  specijalist poslovnih informacijskih sustava
35. Snježana Tomac-Lučić Ž nastavnica grafičke tehnologije; savjetnica dipl. ing. grafičke tehnologije
37. Zlatko Ožanić M nastavnik multimedijske skupine predmeta ing. za pomorski promet; univ. bacc. ing. el. ‒ stručni prvostupnik inženjer elektroničke i informatičke tehnologije
38. Borka Širola Ž nastavnik stručnih predmeta u sektoru Grafička tehnologija i audiovizualne tehnologije dipl. ing. grafičke tehnologije
39. Matija Rubinić M nastavnik stručnih predmeta u sektoru Grafička tehnologija i audiovizualne tehnologije dipl. ing. grafičke tehnologije
40. Barbara Smilović Ž nastavnica stručnih predmeta multimedijskog područja prof. matematike i informatike
41. Iva Vlah

Matko Vrkić (u zamjeni)

Ž nastavnica stručnih predmeta  multimedijskog područja prof. filozofije i informatike
42. Predrag Vrsalović M nastavnik informatike; savjetnik prof. matematike i informatike
43. Vlasta Baštijan Ž nastavnica etike prof. hrvatske kulturologije i filozofije
44. Josip David Nemir M vjeroučitelj katoličkoga vjeronauka mag. teologije
45. Tanja Šego Miketa Ž nastavnica geografije prof. geografije i talijanskog jezika i književnosti
46. Borislav Božić M  

nastavnik likovne umjetnosti i stručno-teorijskih predmeta iz područja fotografije, filma, grafike i multimedije; mentor

prof. likovne kulture
47. Zoran Maričić M stručni učitelj praktične nastave (tisak, dorada) graf. stručni radnik (VŠS)
48. Marin Čohar M nastavnik informatičke grupe predmeta mag. educ. politehnike i informatike
49. Josip Nađ M nastavnik stručnih predmeta iz područja informatike i multimedije prof. engleskog jezika i informatike
50. Matejka Stojanović Ž nastavnica stručnih predmeta magistra inženjerka grafičke tehnologije
51. Ivana Kutni Mihić Ž nastavnica stručnih predmeta diplomirani teolog
52. Saša Žic M nastavnik praktične nastave mag. art. (magistar vizualnih komunikacija i grafičkog dizajna )
53. Andrea Vucelić Ž nastavnica psihologije dipl. psiholog ‒ profesor

 

Vanjski suradnici

Red. br. Ime i prezime Spol Radno mjesto Stručna sprema ‒ zvanje
1. Hidajet Hasanović M islamski vjeronauk prof. islamske teologije

 

Stručno, administrativno-računovodstveno i tehničko osoblje

red. br. Ime i prezime Spol Radno mjesto Stručna sprema ‒ zvanje
1. Radenko Bradić M ravnatelj dipl. ing. grafičke tehnologije
2. Sonja Crnić Ž psihologinja dipl. psiholog ‒ profesor
3. Jelena Vukobratović Ž pedagoginja mag. pedagogije
4. Iva Štefanić Hlača Ž tajnica dipl. pravnik
5. Tanja Brkljača Ž knjižničarka magistra kroatologije
6. Mirjana Šalić Ž voditeljica računovodstva dipl. ekonomist
7. Anita Zoričić Ž administratorica ekonomist ekonomike poduzetništva
8. Emil Vičević M domar; kotlovničar tehničar za elektrostrojarstvo
9. Darko Matijašević M dostavljač; portir elektrotehničar
10. Jolanda Stošić Ž spremačica  
11. Mirjana Lukanović (Mara Ćosić u zamjeni) Ž spremačica  
12. Radovanka Tarlać Ž spremačica  
13. Nada Ćumurdžić Ž spremačica  
14. Rukija Šabanović Ž spremačica