Poštovani,
želimo Vas obavijestiti da nastava počinje 4. rujna 2023. u  jutarnjoj smjeni od 8:00 do 14:00.

Prvog radnog dana počinjemo prema sljedećem rasporedu:
Učenici/ce svih prvih razreda dolaze u 8:45 i čekaju u dvorištu ispred škole, gdje će ih prozvati razrednici/e i odvesti u učionice.
Učenici prvih razreda prvi radni dan imaju nastavu do 11:30.

Učenici/ce svih ostalih razreda dolaze u 8:45 i sami odlaze u učionice prema rasporedu:

RAZRED RAZREDNIK-CA (ZAMJENIK-CA) Raspored učionica prvog dana nastave
1. PG Goran Gotlibović, prof. / (Predrag Vrsalović, prof.) 303
1. E Dolores Dobrinjkić, prof. / (Ana Mijić, dipl. ing.) 302
1. GT Snježana Tomac-Lučić, prof. / (Zoran Maričić, prof.) 5
1. IF Saša Žic, prof. / (Ivana Kutni Mihić, prof.) G4
1. MW Ivana Marin-Garac, prof. / (Vesna Pršo Vujčić, prof.) 214
     
2. PG Ivana Lalić, prof. / (Maja Ćiković, prof.) 212
2. K Iva Mrša Haber, prof. / (Marin Čohar, prof.) 102
2. M Tanja Šego Miketa, prof. / (Ana Matišić Vicić, prof.) 215
2. W Vlasta Baštijan, prof. / (Marija Miličić, prof.) 312
2. U Josip Naglić, prof./ ( Mladenka Staničić, prof.) 308
     
3. PG Sanja Bakić, prof. / (Željka Travaš, prof.) 105
3. E Iva Topalović, prof. / (Diana Blažić-Fućak, prof.) 220
3. M Ervin Grujić, prof. / (Matija Rubinić, dipl. ing.) 309
3. W Josip David Nemir, prof. / (David Šuker, ing.) 313
3. U Dobrila Mantilla, prof. / (Iva Vlah, prof.) 219
     
4. PG Olja Bunčić, prof. / (Nataša Žarkov, prof.) 305
4. K Jasmin Poljak, prof. / (Sanjin Lučičanin, prof.) 202
4. GT Sarasvati Marač, prof. / (Matejka Stojanović, prof.) 106
4. IF Tomo Dubrović, prof. / (Borka Širola, prof) 205
4. M Ana Inić, prof. / (Zlatko Ožanić, prof) 301
4. W Borna Smojver, prof, / (Josip Nađ, prof.) 6
     

 

Oznake razreda:

  1. PG – prirodoslovna gimnazija
  2. E – ekološki tehničar
  3. GT – grafički tehničar dorade i tiska
  4. IF – intermedijski fotograf
  5. MW -medijski tehničar i web dizajner

Svima želimo lijepa druženja i uspješan rad.

Ravnatelj
Dipl. ing. Radenko Bradić